SATIŞ PANELİ

To see your information about the partnership, please login!

HOW DOES IT WORK?

Satıcı, satılan her ürün üzerinden bir satış komisyonu öder. Tüm ürünler için Türkiye, toplam satış fiyatı üzerinden yüzde olarak hesaplanan komisyonu düşer. Toplam satış fiyatı, ürün fiyatı ve kargo ücretleri dahil olmak üzere, alıcı tarafından ödenen toplam tutardır.

1. REGISTER

Sipariş menüsü üzerinden; Kargo Aşamasındakiler İptal Edilenler İade İşlemleri takip edilebilir.

2. PROMOTE

Kargo Aşamasındakiler Kargo Aşamasındakiler bölümünden; Tüm Siparişler Yeni İşleme Alınanlar Taşıma Durumunda Teslim Edilen statülerinde bulunan tüm ürünlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

3. EARN

Sipariş detay ekranında bulunan İşleme Al butonuna tıklayarak siparişlerinizi işleme alabilirsiniz. Bu butona tıkladığınızda müşteriler siparişlerinizi sipariş hazırlanıyor statüsünde görecektir.

About Us

Satış Paneli - Satış performansınızı, en çok satan ürünlerinizi ve günlük satışlarınızı her an her yerden takip edebilirsiniz. - Ürünlerinizi listeleyebilir, aratabilir ve satışta olan/tükenen ürünlerinizi takip edebilirsiniz. - Ürünleriniz için hızlı ve kolayca fiyat ve stok güncellemeleri yapabilirsiniz. - Siparişlerinizi görüntüleyebilir, istediğiniz siparişi aratarak detaylarına ulaşabilirsiniz.

Attractive Marketing Tools
Detailed Reports
Fast Payments
Quick Support

OUR FEATURES

 • OPTIMIZED MARKETING TOOLS

  Our marketing tools are developed by professional and experienced specialists. In addition to the technical innovations, the needs of our partners are taken into account.

 • REAL-TIME STATISTICS

  With real-time statistics you have your data under control. Track the impact of your advertising and marketing strategies. By analyzing your data in real time, you can systematically track and improve your profit impact.

 • PROMPT PAYMENTS

  Do not wait for their monthly commissions. Your profit can be quickly and safely paid. You can use one of the multiple payment methods. Simply select your desired method and get your commission.

#
 • UP TO 25% REVENUE SHARE

  Kampanya Raporu, katılmış olduğunuz kampanyaların, cirolarınıza etkisini gösteren ve kampanyalardaki satış performanslarınızı analiz ederek çeşitli aksiyonlar alabilmenizi sağlayan bilgiler sunmaktadır.

 • LIFETIME COMMISSIONS

  We highly appreciate each affiliate's input, and try hard to create ideal commission plans for providing a lifetime revenue. Boost your earnings. Keep them coming, and we will make them stay!

 • GREAT CUSTOMER SUPPORT

  Our dedicated affiliate managers will show you how to earn players' loyalty and get desired commissions. A true partnership and individual approach is what we're willing to build with each of our affiliate. Your success is our priority.

COMMISSIONS

E-ticaret dünyasına adım atmak istiyorsanız, satış yapmak için en ideal sanal pazar yerlerinden biridir. Kapısını hem bireysel hem de kurumsal satıcılara açmış olan platform, bu sayede ürün çeşidini artırmış ve tüketiciye de pek çok farklı seçenek sunmuştur.

25% Fixed Revenue Share

Contact us

Name *
Last Name *
Email *
Message *